muzikilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.

20 yıllık tecrübe ve 6 ayda kesin sonuç gitar Pendik

Yayınlanma tarihi: 31/12/2018
 • Konum: Pendik, İstanbul, Türkiye

Müzik Enstrümanı: Gitar
İlanı veren: Atakan Şanlı
İletişim numarası (Tel. veya mail): 05309678056
İlan verenin diğer ilanları: muzik ilan
Ücret: 100.00 TL
İlan numarası: 148

20 yılı aşkım süredir grup veryansın la birlikte profesyonel sahne alıyorum. Farklı yöntemler ile kısa sürede istenilen seviyeye ulaşma garantisi veriyorum. 38 yaşındayum ve 2 cocuk babasıyım.

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • muzikilan.com da hakları korunmuş hiçbir mecranın çalıntı kopyalarını satma, kiralama takas etme. muzikilan.com çalıntı mallar sergisi değildir. Yasadışı bu eylemlerden sorumlu olduğu tespit edilen üyelerin tüm bilgileri T.C. Hukuk makamlarıb ile paylaşılabilir.
 • İlanını yazarken mümkün olduğu kadar çok detay vermeye çalış. Örneğin alışveriş ilanları için; fiyat, semt, aletin yaşı, durumu, vb. Müzisyen ilanları için; müzik türü, grubun yaş ortalaması, amaç, vb.
 • Bu internet sitesi muzikilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Lati Müzik Okulu
  Lati Müzik Okulu
  Ders Verenler - Bahçelievler (İstanbul) - 30/12/2018

  Gitar, keman, piyano, bateri dersleri verilir.

 • Keman - hoca
  Keman - hoca
  Ders Verenler - İstanbul Merkez (İstanbul) - 26/12/2018

  Konservatuar Ve Güzel Sanatlara Hazırlık Dersleri Unkapanı Sanat Konservatuar mezunu öğretmenler eşliğinde sanatla tanışmanın en profesyonel adı: Unkapanı Sanat Konservatuara uzman eğitimcilerimiz eşliğinde hazırlık... 250 TL / Aylık İletişim Bilgile...

 • Vokal
  Vokal
  Ders Verenler - İstanbul Merkez (İstanbul) - 26/12/2018

  Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuarı Popüler Müzik Şarkıcılığı bölümü mezunuyum.Derslerimde sesinizi nasıl güçlendireceğinizi, koordinasyonunuzu nasıl geliştireceğinizi, kas becerinizi nasıl artıracağınızı, nefesinizi nasıl doğru kullanacağınızı...

Site iletişim mail adresi : muzikilaninfo@gmail.com