muzikilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.

Çello , piano , gitar dersi veriyorum Talas

Yayınlanma tarihi: 06/12/2018
 • Konum: Mevlâna Mah., Talas, Kayseri, Türkiye

İlanı veren: Merve Erol
İletişim numarası (Tel. veya mail): Merve Erol
İlan verenin diğer ilanları: muzik ilan
Ücret: 60.00 TL
İlan numarası: 34

İlan Detayları
Özel Müzik Dersi
1 / 6
Merve Erol
Özel Ders Verenler Müzik & Enstrüman
Kayseri, Talas, Mevlana Mah.
9 Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği mezunuyum.

ÜCRETSİZ DENEME DERSİ
Hem çalgınızla, hem de öğretmenle tanışmak adına ilk deneme dersi ücretsizdir. Mesaj atarak site üzerinden ulaşabilirsiniz.

ÇELLO: Ana çalgım olarak çellonun eğitimini, 6 yılı geçkin bir süredir aralıksız vermekteyim.Yeni başlayanlar için, en basit yollardan anlatarak,hiçbir detayı atlamadan, hızlıca öğrenme garantisi sağlıyorum.
Temel nota eğitimi,Fa anahtarı solfej okuma,yay egzersizleri ve pozisyon etütleri,seviyeye göre eğitim verilecektir.

PİYANO: Her yaştan öğrenci ile çalışma fırsatı bulduğum piyano, ikinci çalgımdır. Küçük yaş için orgla başlayıp müzikal eğitim katkısı sağlıyorum. Yetişkin için eğlenceli metotlarla iki anahtar öğretimi ve hızlı gelişim garantisi veriyorum.

GİTAR: İlkokuldan beri hakim olduğum bu çalgının hem klasik, hem pop eğitimini veriyorum. Ayrıca ritim gitar üzerine şarkı söyleme çalışmaları da yaptırıyorum. Küçük yaştan yetişkine, dilerseniz arkadaşınızla gelip 2'li ya da 3'lü gruplarla öğrenebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT:
Her ne çalgının eğitimini alırsanız alın, kendi çalgınızı edinmeniz ve bolca pratik yaparak derse gelmeniz önemlidir. Çalgısı olmayanlara alımda-seçimde yardımcı olacağım.

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • muzikilan.com da hakları korunmuş hiçbir mecranın çalıntı kopyalarını satma, kiralama takas etme. muzikilan.com çalıntı mallar sergisi değildir. Yasadışı bu eylemlerden sorumlu olduğu tespit edilen üyelerin tüm bilgileri T.C. Hukuk makamlarıb ile paylaşılabilir.
 • İlanını yazarken mümkün olduğu kadar çok detay vermeye çalış. Örneğin alışveriş ilanları için; fiyat, semt, aletin yaşı, durumu, vb. Müzisyen ilanları için; müzik türü, grubun yaş ortalaması, amaç, vb.
 • Bu internet sitesi muzikilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Bateri Dersi
  Bateri Dersi
  Ders Verenler - İstanbul Avrupa Yakası (İstanbul) - 19/02/2019

  Bateri dersi 10 - 20 yaş arası grubu olarak evinizde verilmektedir.

 • YAN FLÜT DERSİ /BAKIM ONARIMI
  YAN FLÜT DERSİ /BAKIM ONARIMI
  Ders Verenler - Yenimahalle (Ankara) - 31/12/2018

  Merhaba,25 yıllık müzik kariyerine sahibim.flüt derslerini genellikle evimde anlaşma halinde öğrenci evinde de vermekteyim. İlk dersim ücretsiz dir.Flütünüz olmasa da deneme ve tanışma için bekliyorum. Diğer flüt kullanıcıları için,elimde sayısız not...

 • 20 yıllık tecrübe ve 6 ayda kesin sonuç gitar
  20 yıllık tecrübe ve 6 ayda kesin sonuç gitar
  Ders Verenler - Pendik (İstanbul) - 31/12/2018

  20 yılı aşkım süredir grup veryansın la birlikte profesyonel sahne alıyorum. Farklı yöntemler ile kısa sürede istenilen seviyeye ulaşma garantisi veriyorum. 38 yaşındayum ve 2 cocuk babasıyım.

Site iletişim mail adresi : muzikilaninfo@gmail.com