muzikilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.

Deneyimli Müzik Grubu Mekanını Arıyor Kadıköy

Yayınlanma tarihi: 15/08/2019
 • Konum: Kadıköy, İstanbul, Türkiye

İlanı veren: Ulya
İletişim numarası (Tel. veya mail): 5541401835
İlan verenin diğer ilanları: Ulya
Ücret: İlanı verenle iletişime geç
İlan numarası: 210

Geniş Türkçe repertuar İstanbul Anadolu yakasında,25-32 yaşlarında 1yan fülüt 1 gitardan 1 ritim ve vokalden oluşan bir grubuz.
Eskiden yeniye gelmiş geçmiş en güzel şarkılar eşliğinde unutulmaz geceler yaşamak ve müşterilerine yaşatmak isteyen, canlı müzik isteyen, müşterilerinin unutulmaz akşamlar geçirmelerini sağlamak isteyen mekan sahipleri ile çalışmak arzusundayız.

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • muzikilan.com da hakları korunmuş hiçbir mecranın çalıntı kopyalarını satma, kiralama takas etme. muzikilan.com çalıntı mallar sergisi değildir. Yasadışı bu eylemlerden sorumlu olduğu tespit edilen üyelerin tüm bilgileri T.C. Hukuk makamlarıb ile paylaşılabilir.
 • İlanını yazarken mümkün olduğu kadar çok detay vermeye çalış. Örneğin alışveriş ilanları için; fiyat, semt, aletin yaşı, durumu, vb. Müzisyen ilanları için; müzik türü, grubun yaş ortalaması, amaç, vb.
 • Bu internet sitesi muzikilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Solist
  Solist
  İş Arayan ilanları - İstanbul Avrupa Yakası (İstanbul) - 08/08/2019

  Turkçe pop,turk sanat müziği alanlarında ; tek bir müzisyene ya da bir gruba solist olarak katılıp nitelikli her sahnede söylemek isterim

 • LATİN-POP NOSTALJİ
  LATİN-POP NOSTALJİ
  İş Arayan ilanları - İstanbul Avrupa Yakası (İstanbul) - 28/07/2019

  Klasik gitarımın eşliğinde, kafe-restoranlar, sanat galerileri ve sosyal tesislerde;latin, Türkçe, İngilizce ve İtalyanca şarkıları yorumluyorum.

 • Canlı müzik
  Canlı müzik
  İş Arayan ilanları - Beylikdüzü (İstanbul) - 22/03/2019

  Gitarist solistim.Geniş Türkçe repertuarım mevcut. Beylikdüzü Büyükçekmece civarı program yapabileceğim mekan arıyorum..

Site iletişim mail adresi : muzikilaninfo@gmail.com