muzikilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.

Ankara sazcısı Ankara merkez

Yayınlanma tarihi: 12/06/2019
 • Konum: Ankara merkez, Ankara, Türkiye

İlanı veren: Emre
İletişim numarası (Tel. veya mail): 0541 596 52 27
İlan verenin diğer ilanları: Emre
Ücret: İlanı verenle iletişime geç
İlan numarası: 206

10 senedir müzisyenlik yapıyorum Angara tarzı türküleri sazım ile çalıp söylüyorum düğün kına gecesi etkinlik eğlencelerinizde hizmetinizdeyiz.Dugun salonu veya cafe tarzı yerlerde devamlı çalışmak isterim.

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • muzikilan.com da hakları korunmuş hiçbir mecranın çalıntı kopyalarını satma, kiralama takas etme. muzikilan.com çalıntı mallar sergisi değildir. Yasadışı bu eylemlerden sorumlu olduğu tespit edilen üyelerin tüm bilgileri T.C. Hukuk makamlarıb ile paylaşılabilir.
 • İlanını yazarken mümkün olduğu kadar çok detay vermeye çalış. Örneğin alışveriş ilanları için; fiyat, semt, aletin yaşı, durumu, vb. Müzisyen ilanları için; müzik türü, grubun yaş ortalaması, amaç, vb.
 • Bu internet sitesi muzikilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • ANKARA"FASIL EKİBİ.GRUPU,KİRALAMA ORGANİZASYONU- 0532 154 01 85.
  ANKARA"FASIL EKİBİ.GRUPU,KİRALAMA ORGANİZASYONU- 0532 154 01 85.
  Müzisyen Arayanlar - Kazan (Ankara) - 02/04/2019

  ankarada fasıl ekibi kiralama ankara fasıl kiralama keman kanun klarnet ud darbuka beşlisiyle ankarada fasıl ekibi aranıyomu? dediniz ara bul ilanı tut.fasıl kiralama ankara müzisyenleri çalgıcıları ankara fasıl ekibi kiralama fasıl ankara telfonu- 0...

 • Ankara'da Progressive Metal grubuna vokal arıyoruz
  Ankara'da Progressive Metal grubuna vokal arıyoruz
  Müzisyen Arayanlar - Ankara merkez (Ankara) - 18/12/2018

  Öncelikle herkese merhabalar. Biz Ankara'da progresif müzik yapmaya çalışan neredeyse 3 senelik bir grubuz.Grubumuz şuan toplam 5 kişiden oluşmakta.Standart gruplara ek olarak bir klavyeciye sahibiz.Ekipman konusunda sıkıntımız yok ucuz eşyalar kulla...

 • Müzisyen Arayanlar (Ankara/Kızılay)
  Müzisyen Arayanlar (Ankara/Kızılay)
  Müzisyen Arayanlar - Altındağ (Ankara) - 12/12/2018

  Canlı müzik yapan cafelerde slow pop ve damar parçalar söyleyebilir mekaniniz icin eğlenceli ve romantik bir muzik programı yapabilirim . Sesime güveniyorum ilgili kişilerin iletişime geçmesini bekliyorum.

Site iletişim mail adresi : muzikilaninfo@gmail.com