muzikilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.

Keman / Flüt / Çello / Akordiyon Çankaya

Yayınlanma tarihi: 30/12/2018
 • Konum: Çankaya, Ankara, Türkiye

İlanı veren: Merve Çelik
İletişim numarası (Tel. veya mail): 0541 868 94 90
İlan verenin diğer ilanları: Merve Çelik
Ücret: İlanı verenle iletişime geç
İlan numarası: 146

Gazi Müzik Eğitim Fakültesi ve Hacettepe Konservatuarı çalgı bölümü mezunlarından oluşan kadromuzla 8 yıldır “Bilkent, Sheraton, Marriot, Swiss” gibi otellerde dahil olmak üzere aktif olarak canlı müzik yapıyoruz. İsteğe göre ikili, üçlü veya dörtlü gruplarımız düğün- davet, kokteyl, karşılama, yemek müziği, brunch, dinleti, açılışlar, doğumgünü, bayi toplantıları, sürpriz evlenme teklifi vb. organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • muzikilan.com da hakları korunmuş hiçbir mecranın çalıntı kopyalarını satma, kiralama takas etme. muzikilan.com çalıntı mallar sergisi değildir. Yasadışı bu eylemlerden sorumlu olduğu tespit edilen üyelerin tüm bilgileri T.C. Hukuk makamlarıb ile paylaşılabilir.
 • İlanını yazarken mümkün olduğu kadar çok detay vermeye çalış. Örneğin alışveriş ilanları için; fiyat, semt, aletin yaşı, durumu, vb. Müzisyen ilanları için; müzik türü, grubun yaş ortalaması, amaç, vb.
 • Bu internet sitesi muzikilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Ankara'da Progressive Metal grubuna vokal arıyoruz
  Ankara'da Progressive Metal grubuna vokal arıyoruz
  Müzisyen Arayanlar - Ankara merkez (Ankara) - 18/12/2018

  Öncelikle herkese merhabalar. Biz Ankara'da progresif müzik yapmaya çalışan neredeyse 3 senelik bir grubuz.Grubumuz şuan toplam 5 kişiden oluşmakta.Standart gruplara ek olarak bir klavyeciye sahibiz.Ekipman konusunda sıkıntımız yok ucuz eşyalar kulla...

 • Müzisyen Arayanlar (Ankara/Kızılay)
  Müzisyen Arayanlar (Ankara/Kızılay)
  Müzisyen Arayanlar - Altındağ (Ankara) - 12/12/2018

  Canlı müzik yapan cafelerde slow pop ve damar parçalar söyleyebilir mekaniniz icin eğlenceli ve romantik bir muzik programı yapabilirim . Sesime güveniyorum ilgili kişilerin iletişime geçmesini bekliyorum.

 • Müzisyen
  Müzisyen
  Müzisyen Arayanlar - Çankaya (Ankara) - 09/12/2018

  RC-300 pedalımla tek başıma doyurucu müzik yapıyorum.Mekanınız için eğlenceli ve romantik bir müzik programı yapabilirim... Poolbarınızda veya restoranınızda yemek müziği yapabilirim.

Site iletişim mail adresi : muzikilaninfo@gmail.com