muzikilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.

SAATLİK KAYSERİ.DAVUL ZURNA EKİBİ KİRALAMA 200 TL- 0507 449 15 01. Kayseri merkez

Yayınlanma tarihi: 03/04/2019
 • Konum: Kayseri merkez, Kayseri, Türkiye

İlanı veren: organizasyon
İletişim numarası (Tel. veya mail): 0532 154 01 85
İlan verenin diğer ilanları: ömer
Ücret: İlanı verenle iletişime geç
İlan numarası: 202

kayseri. davulcu zurna. klarnetçi kiralama kayseride,davul zurna ekibi arıyorum mu? dediniz ara bul ilanı gelin almaya salona kayseri davul zurna kiralama.uygun fiyata kayseri davul zurna ilçe semtlere köylere gelinir hızlı ulaşım araçla gelinir.

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • muzikilan.com da hakları korunmuş hiçbir mecranın çalıntı kopyalarını satma, kiralama takas etme. muzikilan.com çalıntı mallar sergisi değildir. Yasadışı bu eylemlerden sorumlu olduğu tespit edilen üyelerin tüm bilgileri T.C. Hukuk makamlarıb ile paylaşılabilir.
 • İlanını yazarken mümkün olduğu kadar çok detay vermeye çalış. Örneğin alışveriş ilanları için; fiyat, semt, aletin yaşı, durumu, vb. Müzisyen ilanları için; müzik türü, grubun yaş ortalaması, amaç, vb.
 • Bu internet sitesi muzikilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Diatonik mızıkacı arayan
  Diatonik mızıkacı arayan
  Müzisyen Arayanlar - Bornova (İzmir) - 06/09/2019

  4 yıla yakın bir süredir diatonik mızıka çalıyorum. Ağırlıklı olarak blues ve country tarzda aktif olarak solo çalmamın yanında; yine jazz, pop, metal ve rock gibi türlerde rol alabilirim. Bir grubun içerisine dahil olmayı isterim. Alttaki fiyat kısm...

 • Ankara sazcısı
  Ankara sazcısı
  Müzisyen Arayanlar - Ankara merkez (Ankara) - 12/06/2019

  10 senedir müzisyenlik yapıyorum Angara tarzı türküleri sazım ile çalıp söylüyorum düğün kına gecesi etkinlik eğlencelerinizde hizmetinizdeyiz.Dugun salonu veya cafe tarzı yerlerde devamlı çalışmak isterim.

 • GELİN ÇIKARMAYA KAYSERİ-DAVUL ZURNA EKİBİ KİRALAMA- 0532 154 01 85
  GELİN ÇIKARMAYA KAYSERİ-DAVUL ZURNA EKİBİ KİRALAMA- 0532 154 01 85
  Müzisyen Arayanlar - Melikgazi (Kayseri) - 03/04/2019

  kayseri- davulcu zurna klarnetçi kiralama kayseride,davul zurna ekibi arıyorum mu? dediniz ara kayseri davulcu, zurna klarnetçi kiralama kayseride,davul zurna ekibi arıyorum mu? dediniz ara bul ilanı gelin almaya salona kayseri davul zurna kiralama.u...

Site iletişim mail adresi : muzikilaninfo@gmail.com