muzikilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.

prova ses kayıt stdyo coda müzik yapım Pendik

Yayınlanma tarihi: 06/12/2018
 • Konum: Pendik, İstanbul, Türkiye

İlanı veren: codamuzikyapim
İletişim numarası (Tel. veya mail): 05322977177
İlan verenin diğer ilanları: muzik ilan
Ücret: İlanı verenle iletişime geç
İlan numarası: 13


İstanbul pendikte ki stüdyolarımızda müzik'in her tür hizmetini alabilirsiniz www.codamuzikyapim.com sitemizden ulaşabilirsiniz telefon:05322977177-02164913333 saygılarımızla

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • muzikilan.com da hakları korunmuş hiçbir mecranın çalıntı kopyalarını satma, kiralama takas etme. muzikilan.com çalıntı mallar sergisi değildir. Yasadışı bu eylemlerden sorumlu olduğu tespit edilen üyelerin tüm bilgileri T.C. Hukuk makamlarıb ile paylaşılabilir.
 • İlanını yazarken mümkün olduğu kadar çok detay vermeye çalış. Örneğin alışveriş ilanları için; fiyat, semt, aletin yaşı, durumu, vb. Müzisyen ilanları için; müzik türü, grubun yaş ortalaması, amaç, vb.
 • Bu internet sitesi muzikilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • Solist arayanlar
  Solist arayanlar
  Hizmet İsteyenler - İstanbul Anadolu Yakası (İstanbul) - 28/01/2019

  Merhabalar ben Eylül 16 yaşındayım 2 senedir ses eğitimi almaktayım, konservatuara hazırlanıyorum en büyük hayalim sahneye çıkmak. Bir kafede veya her hangi bir yerde şarkı söyleyebilirim. Sürekli olmasına gerek yok. Kafemizde gel 1 gün ortalama yarı...

Site iletişim mail adresi : muzikilaninfo@gmail.com