muzikilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.

Solist arayanlar İstanbul Anadolu Yakası

Yayınlanma tarihi: 28/01/2019
 • Konum: İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul, Türkiye

İlanı veren: Eylül
İletişim numarası (Tel. veya mail): ezgisahin2003@gmail.com
İlan verenin diğer ilanları: Ezgi
Ücret: İlanı verenle iletişime geç
İlan numarası: 156

Merhabalar ben Eylül 16 yaşındayım 2 senedir ses eğitimi almaktayım, konservatuara hazırlanıyorum en büyük hayalim sahneye çıkmak. Bir kafede veya her hangi bir yerde şarkı söyleyebilirim. Sürekli olmasına gerek yok. Kafemizde gel 1 gün ortalama yarım saat şarkı söyle derseniz kabulüm çok fazla ücret istemem. Genç yetenekleri keşfetmenizi çok isterim. Keşfedilmeyi çok isterim. Back vokal de olurum şarkı çıkaracak insanlara back vokallik de yaparım. Eğer bir DJ vs. İseniz ve şarkı çıkarmak istiyorsanız genç yaşımda keşfedilmek çok isterim.

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
 • muzikilan.com da hakları korunmuş hiçbir mecranın çalıntı kopyalarını satma, kiralama takas etme. muzikilan.com çalıntı mallar sergisi değildir. Yasadışı bu eylemlerden sorumlu olduğu tespit edilen üyelerin tüm bilgileri T.C. Hukuk makamlarıb ile paylaşılabilir.
 • İlanını yazarken mümkün olduğu kadar çok detay vermeye çalış. Örneğin alışveriş ilanları için; fiyat, semt, aletin yaşı, durumu, vb. Müzisyen ilanları için; müzik türü, grubun yaş ortalaması, amaç, vb.
 • Bu internet sitesi muzikilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Benzer ilanlar

 • prova ses kayıt stdyo coda müzik yapım
  prova ses kayıt stdyo coda müzik yapım
  Hizmet İsteyenler - Pendik (İstanbul) - 06/12/2018

  İstanbul pendikte ki stüdyolarımızda müzik'in her tür hizmetini alabilirsiniz www.codamuzikyapim.com sitemizden ulaşabilirsiniz telefon:05322977177-02164913333 saygılarımızla

Site iletişim mail adresi : muzikilaninfo@gmail.com